Narodzie!

Optymista twierdzi, że szklanka jest w połowie pełna. Pesymista twierdzi, że szklanka jest w połowie pusta. Poszukiwacz prawdy zastanawia się czemu szklanka istnieje i czemu woda pokrywa podłogę jak i resztę mieszkania oraz całą część naszego marnego żywota. Kto jest za to odpowiedzialny? Czy ten policjant, który wcale nie kieruje ruchem lecz nadaje tajny zaszyfrowany sygnał podprogowy, który mogą odczytać tylko wyznaczone osoby będące uśpionymi agentami? A może to tylko chory wymysł wyobraźni i jesteś sam we wszechświecie a wszystkie napotkane osoby są tworem twojej chorej wyobraźni? Dziś będzie o realnych wytworach chorej wyobraźni: O krowach!

Krowy nie są tym czym wydają się być. Ooo nie! One tylko udają udomowione zwierzęta hodowlane. Tylko udają, że żrą trawę i dają mleko oraz śpią na stojąco. To jest bardzo skomplikowana elaboryczna przykrywka. Krowy od dawna myślą jak zapanować nad światem! Już wiedzą jakie mamy słabe punkty, potrafią zakłócić transport lądowy i powietrzny, oraz opanowały sztukę tworzenia materiałów wybuchowych!
Nie wierzycie? Oczywiście, że nie wierzycie. Wierzy mi tylko ten tajemniczy obelisk na Wrocławskim zadupiu, o którym to nikt nie mówi i nawet o nim nie myśli. Czasem zastanawiam się czy tylko ja widzę ten obelisk… Anyway!

Lipiec 2013
W południowo-wschodniej Brazylii na śpiącego mężczyznę spadła krowa. Zwierzę ważące tonę zabiło 45-latka (…) Joao Maria de Souza leżał w swoim łóżku razem z żoną, kiedy zwierzę wpadło do jego domu przez dach i go przygniotło. Krowa uciekła z pobliskiej farmy i weszła na azbestowy dach domu, który nie wytrzymał jej ciężaru i się zapadł (…) Jak donoszą lokalne media, to trzeci taki wypadek w tym regionie w ciągu trzech lat, kiedy krowa weszła na dach i runęła do domu. W poprzednich przypadkach nie było śmiertelnych ofiar. (źródło)

Końcówka tego jest ważna. Było więcej przypadków! Ewidentnie krowy trenują sztukę skrytobójstwa! Wejść na dach, poczekać aż się załamie i PIERDUT! Prosto na twoją śpiącą rodzinę albo i na ciebie! Ze spadającą krową nie ma żartów. Dosłownie! Spróbuj powiedzieć takiej krowie żart w stylu: „Twoja stara jest tak gruba, że tiara przydziału chciała ją umieścić we wszystkich domach naraz!” Koń by się uśmiał ale krowa nie. Bo krowa jest suką.
Tutaj chciałem też przytoczyć fragment jak to krowa spadła z nieba na środku morza i zabiła całą załogę kutra rybackiego, ale nie znajduję wiarygodnego źródła potwierdzającego te wersję zdarzeń. Prawdopodobnie dlatego, że wszyscy wiarygodni świadkowie nie żyją. Przypadek? Nie sądzę.

Sierpień 2013
Lecący z Dżakarty do miasta Gorontalo Boeing 737-900 w czasie podchodzenia do lądowania natrafił na niecodzienny problem: na pasie startowym lokalnego lotniska znajdowały się trzy krowy (…) Załoga próbowała ominąć nieoczekiwaną przeszkodę, ale jedna z krów dostała się pod koła samolotu. Permadi relacjonował, że wyczuł w tym momencie „swąd palącego się mięsa”.
Samolot na skutek zderzenia wpadł w poślizg i wyhamował kilka metrów za końcowym odcinkiem strefy bezpiecznego lądowania. Żaden z pasażerów nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale dwie osoby zwichnęły nogę podczas próby opuszczenia pokładu maszyny przez wyjście awaryjne zanim zarządzono ewakuację. Po wypadku lotnisko zostało zamknięte. (źródło)

Widzicie narodzie? W przypadku ogólnoświatowej rewolty krów zostaną zamknięte lotniska! Będziecie czekać na dachach domów czekając na pomoc podczas gdy na ulicach będą grasować krwiożercze krowy pożerając wszystko co stanie im na drodze, a pomoc nie przybędzie. Bo oto krowy kamikadze rzucają się pod samoloty na pasach startowych i paraliżują wszystkie lotniska! Nic nie wystartuje. Pomoc nie przybędzie. Wszyscy umrzecie.

Styczeń 2014
Gazy stada 90 cierpiących na wzdęcia krów doprowadziły do wybuchu w gospodarstwie rolnym w Rasdorfie w Hesji, w środkowych Niemczech. Wysadziły w powietrze oborę (…) Stężenie metanu w oborze było bardzo wysokie. Wyładowanie elektrostatyczne spowodowało eksplozję gazu i wybuch płomieni – podali w komunikacie policjanci. (źródło)

Narodzie! Krowy opanowały sztukę pirotechnictwa! Wiecie jak ciężko wysadzić oborę? I to Niemiecką oborę?! To nie takie łatwe jak się wydaje. W Niemczech wszystko budują tak by wszystko służyło jako bunkier. Takie już mają zboczenie. Tylko czekać aż stado krów wejdzie ci do domu, zacznie srać i pierdzieć i nagle BOOM!! Nawet chowanie się na dachu nic nie pomoże. Znając życie to już na tym dachu siedzą krowy czekając aż dach się zapadnie od eksplozji tylko po to by spadły na ciebie i przygniotły.

Nie wiem czy mogę o tym mówić bo nie wiem czy krowy nauczyły się korzystać z internetu… Jedna część mojej chorej świadomości mówi, że krowy nie mogą kopytami używać klawiatury, zaś druga część mojej chorej świadomości przypomina iż istnieje coś takiego jak klawiatura Dvoraka. Trzecia część mojej świadomości twierdzi, że wszechświat jest pączkiem. hmmmm…
W każdym razie nie podając zbyt dużo szczegółów radzę by natychmiast przestać pić mleko i innych produktów związanych z mlekiem! NIE PIJCIE MLEKA! Mleko was zabije! I zaopatrzcie się w miny przeciwpancerne, granatniki oraz maski gazowe. Metan śmierdzi.
To wszystko.
Dobranoc Państwu.