Narodzie!

Jak wiecie niedawno w Rosji miało miejsce kosmiczne wydarzenie zwane naukowo: Pierdzielnięciem meteorytu w miasto. Kawałek skały nie spalił się w atmosferze i eksplodował w powietrzu a jego odłamki spowodowały wysokie straty w szybach. Niektórzy nawet celowo sami wybijali szyby w oknach aby uzyskać kasę z ubezpieczalni. Część jednak zapomniała uprzątnąć szkło spod domu (chociaż jednemu wybuchła w domu bimbrownia akurat jak meteoryt eksplodował mimo to nie chcą mu wypłacić odszkodowania). Jednak już pojawiło się zbyt wiele niejasności w związku z meteorytem. Niejasności, których ja nie zamierzam wyjaśniać. Niejasności, na temat których ja będę spekulował.
Bo jak to się dzieje, że kilkuset kilogramowa skała łamie się w starciu ze świeżym powietrzem? Dlaczego do dnia dzisiejszego nie wydobyto ani jednego fragmentu wraku meteorytu? Dlaczego nie upubliczniono jeszcze czarnych skrzynek? I najważniejsze: Dlaczego w miejscu katastrofy znaleziono trotyl???
Jeśli obejrzycie na jewtubie (która to bez przerwy zmienia mi język na Polski choćbym nie wiem ile razy zmieniał na angielski) dowolny amatorski filmik z katastrofy to sami zauważycie, że pewnym momencie słychać strzały.
Witamy w kolejnym odcinku ŻYDZI W KOSMOSIE!

Ja wiem kto za tym stoi. To było z góry ukartowane. Jawna zemsta na ruskich. O kim mówię? O pierdzielonych kosmitach a o kim by inaczej?!
Jeszcze kilka dni temu Rosjanie nie zgodzili się na budowę kosmicznej ambasady na terenie Rosji. Z taką inicjatywą zgłosili się się przedstawiciele Międzynarodowego Ruchu Realiańskiego. Realianie argumentowali iż ambasada przyjmująca kosmitów przyczyni się do podniesienia znaczenia Rosji jako duchowego centrum Ziemi.
Obecnie są plany aby taka właśnie ambasada powstała w Izraelu. Czemu? Bo to będzie dobre dla interesów. W końcu żydzi już rządzą światem to niech jeszcze rządzą wszechświatem.
Ambasada ma zawierać platformę-lądowisko, na którym będą lądować pojazdy kosmiczne oraz powinna znajdować się na obszarze jaki pomieści ponad 144tys. przyczep kampingowych.
Ogólnie realianie wierzą w to, że wszystkich ludzi na Ziemi (tej Ziemi) stworzyli kosmici zwani „Elohim”, którzy zostali przez nas wzięci za bogów lub aniołów ponieważ byliśmy wtedy mniej rozwinięci przez co wszystko dla nas wydawało się magiczne. Coś jak Indianie klękający przed Kolumbem gdy ten włączył latarkę czy coś takiego. Tylko, że w tym przypadku to my jesteśmy Indianami a oni są tymi, którzy mogą nas podbić ale nie podbiją ponieważ są lepsi i chcą naszego rozwoju. Yeah right.
Pogląd o tym, że kosmici nas stworzyli jest szeroko znany i bardzo spopularyzowany. Chyba najbardziej z tym kojarzy się się Erich von Daniken, który napisał szereg książek na ten temat. Machnął się przy spekulacji na temat trzeciej tajemnicy fatimskiej, która według niego zawierała ‚prawdę’ o naszym pochodzeniu. Na szczęście był w błędzie.
Wy się śmiejecie ale owych fanatyków realian jest na świecie bardzo dużo i podobno już zebrali ponad 20 milionów dolarów.

No właśnie: Zebrali kasę więc coś w tym musi być. Tak jak z globalnym ociepleniem: Istnieje ponieważ film by Al Gore zarobił kase (potem Al wykupił udziały w spółkach ekologicznych, poparł Barracka Obame w wyborach na co ten po wygranych przyznał wielkie dotacje właśnie tym spółkom). Rynek przemówił.
Myślicie, że tylko Rydzyk może wszystko i nikt mu nie podskoczy? No to kurna macie kosmitów! Nie zgodzili się Ruscy na ambasadę więc 2 tygodnie później oberwali meteorytem! Zemsta kuwa! I to takim meteotytem, którego nie mogą znaleźć. Aktualnie jedyne dowody na jego istnienie to zniszczenia i amatorskie filmy. Zupełnie jak w przypadku Wielkiej Stopy, Yeti oraz [cenzura religijna].
Czemu meteoryt leciał aż 2 tygodnie? Bo z drugiego końca galaktyki ciężko trafić w planetę a co dopiero w konkretny kraj na tej planecie. No i był duży lag.

A wiecie kto jest najbardziej poszkodowany przez meteoryt? Jarosław Kaczyński. Jak tylko złożył wniosek o wotum nieufności wobec rządu to papież podał się do dymisji przez co nikt nie mówił o jego wniosku. A kiedy papieski szał ucichł to meteoryt uderzył w Ruskich przez co mówiono o nich przez jakieś 3 dni. I wiecie co? Ja cieszę się z tego powodu.
Dobranoc.

(szukając info o realianach posłużono się wikipedią)