No to już koniec!

Wszystko szlag trafi definitywnie. Dopiero uporaliśmy się z ostatnim końcem świata, który nie nastał 21 grudnia dzięki znakomitej polityce Donalda Tuska a już szykuje się kolejny koniec. No ile można?! Człowiek się tutaj denerwuje i martwi jakimiś głupotami jak choćby takimi, że wszyscy go jakby unikają i nie ma o czym tekstów pisać, a tu takie rzeczy! I już cały dzień o tym gadają. Papież Benedykt 16 odchodzi.

Oficjalna wersja to taka, że abdykuje ponieważ jest stary i już nie może. Naszemu jedynemu, najlepszemu i słusznemu Papieżowi to nie przeszkadzało! Choćby nie wiem jak był chory ze starości to dalej sprawował funkcję aż do samego końca! Mając przy tym tłum ludzi klęczących pod swoim oknem. Jak widać Benedykt nie chce tłumu maszerujących dumnie ludzi pod swoim oknem jak to miało miejsce kiedyś.
Są różne teorie na temat odejścia w tym ta związana z seksem. Że niby kiedyś wsadził swój pastorał do czyjejś sutaneli. W to nawet ja nie wierzę.
Ja odkryłem kilka innych możliwych czynników jakie mogłyby mieć wpływ na decyzję o odejściu:

IRAN!
Jak wiecie od bardzo dawna Irańczycy planują polecieć w kosmos. I niedawno im się to udało! Znaleźli jednego osobnika, który jest z wyglądu podobny do ich przywódcy: Mahmuda Ahmediziaziajihada (czy jakoś tak) czyli małpę. Wysłali ją w kosmos a ta po jakimś czasie wróciła. Oficjalnie jest to ta sama małpa, a kto uważa inaczej natychmiast znika z życia publicznego i zostaje zastąpiony kimś bardziej lojalnym. Nieoficjalnie: Wysłano małpę ponieważ w Iranie nigdzie nie ma bliźniaków.
Żydzi już dawno polecieli w kosmos. Chińczycy i Koreańce też. Nawet prawosławni Ruscy. Japonia można powiedzieć, że też bo większość części jest made in Japan. Tylko my katole nie idziemy do przodu z postępem tylko siedzimy na Ziemi. Tej Ziemi! Tym bardziej, że mamy dość kasy by polecieć w kosmos. A jeśli nie to można co najwyżej sprzedać kilka leksusów Rydzyka i jak raz będzie. Chociaż podobno Rydzyk w Sądzie powiedział, że nie posiada majątku. Pewnie przepisał wszystko na żonę.
No w każdym razie papież musiał się źle czuć z tym, że przegrał wyścig kosmiczny. Walkoverem.

ŻYDZI!
No bo czemu nie? Żydzi są wszędzie. Przynajmniej My tak uważamy. Ostatnio w komunikacji miejskiej czepiają się mnie starzy dziadkowie i żalą na wszystko. Pewnie biorą mnie za jednego ze swoich. W końcu jestem stary i brzydki. Jeden dziś mi opowiedział jak to w sześćdziesiątym ósmym „kiedy to Polską rządzili żydzi” walczył na studiach z żydami. Bo podobno podczas poborów na studia dawali punkty za pochodzenie. Jeszcze się mnie zapytał: „A pan to jest Polakiem czy żydem?” Jakby to jedno miało wykluczać drugie! A potem jak szedłem sobie spokojnie osiedlem z boku drogi (nie mamy chodnika) to nagle ktoś zatrąbił za mną i krzyknął mi: „Jak leziesz żydzie?! Nie widzisz, że tu ślisko?! Jade za tobą a ty nic!” Przeprosiłem go za to, że on ma takie ciche auto i pokazałem ręką, że może jechać. Chociaż i tak miał tyle miejsca, że nie wiem o co mu kurna chodziło.
No więc żydzi znajdują się tu tylko dlatego by zawsze można było na kogoś zwalić. W końcu robimy to od bardzo dawna. Ale oni się nie przejmują. I słusznie! Powinni nosić koszulki z napisem: „Tak, zabiliśmy Jezusa. I jak wróci to znowu zabijemy!”

JANUSZ PALIKOT i spółka.
Wiecie co się działo ostatnio. Marszałkowie dostali premie za ciężką pracę ale nie potrafili udowodnić swojej ciężkiej pracy więc ją oddali. Pani marszałek Nowicka nie chciała oddać więc zaczęło się mówić o jej odejściu. I odeszłaby gdyby nie to, że na jej miejsce miałaby wskoczyć Anna Grodzka. Ta nieatrakcyjna pani poseł, która kiedyś była mężczyzną. Wogóle nie rozumiem czemu nie zrobią nic z jej wyglądem. Mieli na operacje, terapie hormonalne i na urzędasów a nie stać ich by zrobić coś z jej twarzą? No w każdym razie całą opozycję szlag trafił, rozpoczęła się wielka dyskusja podczas której okazało się, że bliżej nam do Rosji niż do Europy gdyż w Europie wszędzie legalizuje się związki homoseksualne podczas gdy w Rosji karalne jest samo mówienie o tym. Nie wiem jak w Japonii. A ciekawi mnie jak tam sobie z tą kwestią poradzili. W końcu mają włosy tylko na głowie więc…
No w każdym razie Nowicka nie odeszła, Palikot powiedział że jej nie zgwałci i od razu wszystkich szlag trafił. Sam nie rozumiem tego ostatniego zdania ale tak to mniej-więcej wyszło.
W rezultacie całe to zamieszanie trafiło do Rzymu w rezultacie czego Arcybiskup Vincenzo Paglia powiedział, że jest za związkami partnerskimi i cały kościół powinien być.
No to już dla papieża musiało być za dużo. Zawsze był przeciw gejom a teraz nie mógł nawet wskazać Polski jako przykład kraju co sobie dobrze radzi bez gejów.

Zmierzam w tym całym tekście do tego, że stchórzył. Albo żydzi go zaszantażowali. Punkt drugi jest otwarty w końcu. Chociaz po co mieliby to robić jeśli tak dobrze dbał o ich interesy przez te wszystkie lata.
Straszne jest to, że na jego miejsce pewnie wybiorą… MURZYNA! Tak, powiedziałem „murzyna”! Wiem, że jest poprawność polityczna ale kurde bez przesady! Wkrótce nie będę mógł zamówić kawy w restauracji tylko dlatego, że będzie czarna. No chyba, że z akcentem typu amerykańska gansterska: „Gimme that backass shizzle motherfucking coffe. Ya dig?” („Tu leży Phaet. Poszedł do getta. Przetrwał 5 sekund”)
Jest przepowiednia, że jak papież będzie czarny to nastąpi koniec świata. A ja już mam dość końców świata jak na ostatnie 2 lata. Ogień spadnie z nieba, bestia wyjdzie z morza, Smoleńska brzoza powstanie z ziemi (tej ziemi). Chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą!
Już się boję tych nowych internetowych memów jakie powstaną gdy kolejny papież będzie czarny.
Dobranoc.